Honor Roll

1st Semester 2017-2018

GRADE 9 “A/B”

Olivia Page Allee, Macee Faith Almon, Laura Frances Andrews, Grace Chambers Barber, Ceniyah Dyon Barker, Robert Lee Barrow, Claire Marie Becker, Clark Avery Bennett, Andrew Chase Blalock, Shelby Lynn Blanton, Meghan Rose Brown, Caleb Julien Clay, Jordan Carmen Angelo Coats, Elise A Conrad, Sheila Katherine Drake, Madeline F Fisher, Ariel Nichele Gentry, Matthew Conner Greenwell, Seattle Octavia Greenwell, Kyah Trinity Grimes, Lorelie Guzman Bermudez, Kimberly Nicole Herr, Elizabeth Jane Hubbard, Ava Grace Jones, Austin Lee Kaiser, Austin Joseph Kincaid, Lukas James Knoy, Julius Gabriel Kruer, Paul Joseph Lakers, Matthew Thomas Lyles, Jasmine Macpherson, Lucas Levi Marker, Daniela Lee Martin, Aubrey Lee Mattingly, Luke Aaron Meyer, Mitchell Jaye Meyer, Jillian Morgan Mifflin, Amelia Josephine Miller, Zachary Oliver Milton, Mallori Ann Moody, Garett Russell Nash, Zoie Faye Nurse, Nicolas Xavier Pelkey, Benjamin Dewayne Powell, Janasia Tierra Ricketts, Zoe Marie Shiner, Hannah Elizabeth Sillings, Nickolas Patrick Skaggs, Jacob Allen Smith, Aryahna Marie Tolman-Dewitt, Isabella Kay Torres, Jackson Edward Vaughn, Caleb Alexander Walston, William Ryd Weber, Lawrence Alun Jennings Welliver, Kennedi Elise Wheeler, Nicholas Todd Wood, Clara Elizabeth Worrall, Karleen Rose Young, Jacob Victor Zamorano

GRADE 10 “A/B”

Mark Adams, Jordyn Alexis Baker, Thomas James Bauer, Mallory Baumann, Robert Edgar Benner III, Michael Ray Bierly, Stephanie Nicole Bishoff, Cooper Thomas Biven, Nina Catherine Board, Peter Brooks, Kamden Lily Brown, Sydney Annabelle Byerly, Hanna Taylor Cooke, Brandi Nicolle Corbett, Ashley Marie Davis, Marie-Claire Huguette Diehl, Leea Ann Donaldson, Vanessa Encarnacion Estrella, Karson Jeffrey-Hayes Ford, Mathew Lee Fortson, Sierra Marie French, Sophia Ann Gaetano, Brittany Lynn Gary, Salvatore Roy Giambrone, Lewis Daniel Gilkes, Danielle Jo Grant, Mackenzie Lea Green, Isabella Laurel Hampton, Nabaa Hassan, Amber Margaret Heiskell, Taylor Beth Hoffman, Kerston Delaina Holbrook, Ethan Charles Holder, Mary Katelyn Howell, Isaac Luke Javorka, Mackenzie Jade Kee, Elias James Knable, Hayden Allen Krebs, Madison Marie Lawson, Haley Ann Leavell, Maria Leguizamo, Collin Ray Malloy, Kara-Lynn Elizabeth Marsh, Sydney Nicole McCormick, Westley Rylan Meadors, Cody Jackson Medley, Haleigh Brook Monks, Sara Moreland, Madison Ann Myers, Whitney Alexandria Nelson, Clista Leatrice Alastair Pappas, Nimesh Sanjay Patel, Khang Chi Phan, Mareha LeTessa Priddy, Ruby Sage Quinn, Jessica Diane Renner, Joseph Brownfield Roberts, Kylie Marie Schultz, Isaiah D’Anthony Lee Scott, Perion Shervon Sharp, Nolan Edward Short, Haley Jo Renee Sims, Kelsi Lenee Sogge, Matthew Elias Sozzi, Darin Nathaniel Starks, Kelly Nicole Titus, Grace Colletta Transue, Riley Denise Winslow, Tiffanie Annette Wright

GRADE 11 “A/B”

Marschele D. Alexander, Tori Renee Anderson, Casandra Paloma Angeles, Barrett Brown Archibald, Isaiah N Bartlett, Erin Tsuruko Bell, Grant Alan Bishop, Elizabeth Ann Bobbitt, Trinity Taylor Bobbitt, Emma Jean Burdette, Mackenzie Anne Carpenter, Kelly Chin, Kylah Alexis Coggins, Samantha Condra, Kendal Jaqi Cooper-Pitts, Regan Nicole Corbett, Gabriel Louis Crawford, Jordan Rey Crawford, Makenna Lea Daly, Connor Joseph Davin, Chloe Marie Edwards, Michael Lee Elston, Karina Encarnacion Estrella, Meg Elizabeth England, Autum Nicole Ford, Mackenzie Erin Gahan, Cecilia Garcia, Jonathan OBrien Lukemeier Gatewood, Robert Wesley Gilliam, Koran Shameek Givens, Eden Nicole Goodman,Olivia Claire Hawkins, Kileigh Hope Hobson, Corbin James Homeister, Cassie Lee Horn, Anna Hsiao, Savannah Isabelle Hulsey, Mackenzie Taylor Hupp, Christopher Mathew Jimenez, Grace Marie Johnson, Zoie Faye Jones, Nolan Joseph Keeler, Taylor Marie Kessinger, Dylan Robert Kost, Israel Lazaro Martinez, Cristian Rodrigo Lopez de la Cruz, Litzy Teresa Martinez, Michael Justin Mifflin, Krissie Ann Miller, Madisyn Hope Montgomery, Mariel Hall Nash, Brian Gerard O’Connor, Angie Elizabeth Ordonez, Regi Clairese Riley, Patrick Lewis Sand, Brianna Jeanette Schoenfeld, Brooklyn Elizabeth Schrink, Brandon Bailey Scott II, Sophia Lasley Solomon, James Owen Tanksley, Matthew Allen Vest, Alexander Pierce Wallingford, Kyla Paige Weber, Alexis Brianna Weidman, Marley Nola Wells, Jared Austin Wright

 

GRADE 12 “A/B”

Maggie Mae Danielle Adam, Olivia Copland Andrews, Malyra Mone’t Bendson, Elvin Antonio Blanco, Megan Zoe Bransford, Tanner Scott Burch, Renacka Nadia Burgess, Caitlyn Lachelle Burnside, MaCayla Lynn Carter, Elaina Marie Clem, Shea Michelle Collett, Logan Scott Conrad, Thomas Michael Cropper, Erikah Lynn Crosier, Holly Elizabeth Day, Brianna Renee Deal, George Maxfield Doering, Jameson Ray Elkin, Alexis Rayanne Fisher, Katherine Marie Fraime, Shelby Blake Goldsmith, Kima Grigoryan, Shuyi Hao, Megan Katherine Harrigan, Vincent Martin Hogue, Cortney Nicole Holder, Henry Huynh,Jason Thomas Jeter, Andrew Hunter Huber Johnson, Victoria Angel Jones, Nicholas Orion Kaiser, Zackerey Evan Knoy, Ethan Alexander Kruer, Jakob Wayne Lawrence, Alexia Nicole Lillpop, Karen Asucena Lopez Lopez, Duncan Andrew Manger, Emily Lynn Mathews, George William McKinley, Shelbi Rene Miller, Taylor Ann Mills, Kyla Brielle Mitchell,Wayne Edward Nesmith Jr., Anna Parakhina, Julieann N Peralta, Myah Monet Peters, Alexandria Marie Schraer, Stacianne Moet Shirley, Jocelyn Ann Smith, Amber Nicole Sneed, Chad Richard Sogge, Kyann Alexus South, Ryan Mitchell Sprigler, Skylar Lee Stephens, Jordan Christopher Sweet, Camri Raelynn Thomas, Ty Matthew White, Molly Jean Wimsatt

GRADE 9 – ALL “A”

Brook Arnold, Andrew Michael Benningfield, Layne Marjorie Burke, Praveen Chirumamilla, Achosha Re’Shey Clarke-Fisher, Kelly Ann Gerka, Elizabeth Mei Hodgson, Margaret Ann Huber, Joseph Douglas Kimball, Noah Andrew Lockwood, Emma Parker Lopp, Brayden Scott Marcum, Bree Ann Martin, Caitlyn Samantha Nevin, Jose Guadalupe Pineda Alcantar, Jared Christopher Welch, Bryson Brey Woodward

GRADE 10 – ALL “A”

Deep V Brahmbhatt, Cyanne Ave Celestin, Tara Faith Cropper, Steve Austin Gary, Tyler Wayne Green, Emily Ann Hudson, William Joseph Jacquay, Brittany Jane Paris Mitchell, Dulce Itzel Moran, Tyler James Newsome, Carter Solomon Scott, Mai Tran, Noah Matthew Trejo, John Westenhofer, Anna Faith Williams

GRADE 11 – All “A”

Michael Cristopher Arnold, Logan Claire Barber, Madison Renee Bierly, Vijay Ram Chirumamilla, Michael Crowe, Gabrielle Dunn, Lillian Justice Haag, Chylee Renea Hall, Brock Adam Harris, Cheyenne Marie Helton, Emma Katherine Ivey, Michael Alexander James, Morgan Joanna Jenks, Brianna Louise Jones, Ian Stanley Kimbell, Kenzie Michele Knight, Zecong Liang, Kayla Michelle Meade, Travis Andrew Newsome, Miranda Rose Perry, Mahnoor Aamir Qureshi, Jolie Laine Rabideau, Ashlea Clara Ramsey, Kelsie Adrianne Renfrow, Timothy Ray Robinson, Abigail MacKenzie Scott, Daisy Anne Sumner, Londyn Katara Tyler

GRADE 12 – ALL “A”

Zachary Ryan Carpenter, Kristin Tyler Furman, Heidi Henry, Brent Allen Holderman, Harrison Grant Knable, Jada LeAnn Meaux, Isabelle Rose Miller, Alexander Christopher Rich, Kimbersha Nicole Roy, Aleksandar Stevanovic, Jordan Joseph Vaughn, Katarina Elizabeth Walker, Catherine Hope Welliver